Novinky - CliniRoll-papírový program

Přejít na obsah
Novinky || News
NÁVŠTĚVA V DISTRIBUČNÍM CENTRU   

'' Tohle jsou dny, kdy to člověka obzvláště baví.
 Na pobočku v Hostivici nás přijeli navštívit naši milí zákazníci ze společnosti CliniPharma.
 Z rodiny Němečkových energie jenom srší. Jsou to zástupci tradiční české firmy, kde se poctivý byznys kloubí s lidským přístupem a kde se dvě generace obohacují o vzájemné znalosti a dovednosti.''

Tato lokální společnost byla založena již v roce 1990 a zabývá se výrobou zdravotnických prostředků a produktů pro infuzní terapii.
Pro CliniPharmu zajišťujeme komplexní služby kontraktní logistiky a následnou expedici pozemní sítí KN v rámci ČR i do zahraničí od kusové paletové distribuce až po celovozové přepravy. Spolupracujeme od roku 2020 a růst společnosti pokračoval i po pandemii. Též díky efektivnímu partnerství s Kuehne+Nagel se jí podařilo zvýšit obrat jen v ČR meziročně o 24 %, na úroveň 36 milionů Kč.
Jsem nesmírně vděčná za takováto příjemná a obohacující setkání, kdy se člověk jen během jediné společně vypité kávy nabije takovým množstvím inspirace, že z toho dokáže žít po celý zbytek týdne. A když pak ještě sám pan zakladatel s radostí oběhne vaše kolegy, aby jim osobně poděkoval za skvělou spolupráci, to už je vyloženě balzám na duši.
Naše návštěva na mezinárodním veletrhu MEDICA Düsseldorf 2023 - krátký pohled na výstaviště
let´s clean up the World
Návrat na obsah